Кращий розповідь

430

У номінації “Кращий розповідь” представлені всі розповіді учасників.

Підсумки голосування будуть підведені 15 серпня 2014 року. Переможець отримає головний приз – планшетний комп’ютер iPad.

Переможець інтернет – голосування в номінації «Кращий розповідь» – Кубок, Samsung Galaxy.

Детальніше про умови конкурсу та правила участі можете прочитати на сторінці вікторини Велика Перемога – 2014.

Результати голосування

Голосування завершено. Дякуємо всіх, що беруть участь.

Для того, аби побачити кількість голосів, необхідно відкрити потрібну роботу.

Гарбузов Кирило
8 років
р. Новочеркаськ, Ростовська обл.

Пенченков Данило
7 років
р. Білгород

Іванова Аліна
9 років
с. Седельниково, Омська обл.

Іванов Андрій
9 років
р. Червоний Кут, Саратовська обл.

Шпиронок Валерія
9 років
п. Чорнянка, Білгородська обл.

Баширова Катерина
10 років
р. Старий Оскол, Бєлгородської обл.

Задворна Ольга
7 років
р. Білгород

Бондаренко Дмитро
10 років
с. Поляни, Рязанська обл.

Козлов Костянтин
10 років
р. Ростов-на-Дону

Кузьмінська Людмила
8 років
д. Запіллі, Архангельська обл.

Сухов Олександр
10 років
р. Красноярськ

Стригалев Микита
10 років
р. Ростов-на-Дону

Гасич Дмитро
11 років
р. Стародуб, Брянськ обл.

Пашкова Олена
8 років
п. Червона Яруга, Білгородська обл.

Шведова Олена
11 років
р. Долгопрудний, Московська обл.

Байлис Анастасія
9 років
р. Волгоград

Сухоруков Андрій
8 років
р. Курчатов, Курська обл.

Теремкова Катерина
8 років
р. Тула

Толстенев Владислав
9 років
р. Орел

Біловодська Майя
8 років
р. Білгород

Гагашкин Вадим
8 років
р. Балашов, Саратовська обл

Черняєв Микита
9 років
р. Хабаровськ

Сибиркина Катерина
9 років
п. Прохорівка, Білгородська обл.

Стасєв Стас
10 років
р. Ростов-на-Дону

Воробйова Лілія
10 років
с. Бєловське, Білгородська обл.

Воронцова Анастасія
9 років
р. Воронеж

Михайло Автаєв
7 років
р. Бузулук, Оренбурзька обл.

Алексєєв Максим
р. Білгород

Мілов Павло
6 років
р. Москва

Семен Кузовлєв
10 років
р. Бійськ, Алтайський край

Квасова Юлія
8 років
Селище Пироговський, Московська обл

Палачев Ростислав
10 років
р. Благовєщенськ

Віолетта Волкова
6 років
р. Бердск, Новосибірська обл.

Жадан Тетяна
8 років
р. Орел

Авдєєв Михайло
7 років
п. Тепле, Тульська обл.

Іванова Ксенія
12 років
р. Барнаул, Алтайський край

Іванова Єлизавета
8 років
р. Волгоград

Железняков Микита
8 років
р. Курськ

Кисельов Кирило
10 років
р. Саратов

Ковальова Анастасія
9 років
р. Тула

Цыбулин Єгор
8 років
р. Омськ

Дядькова Марія
9 років
р. Новосибірськ

Глєбов Сергій
10 років
п. Горщика, Курська обл

Дорофєєв Артем
9 років
р. Волгоград

Ідрісов Микита
8 років
р. Волгоград

Майєр Микита
8 років
п. Новий Рогачик, Волгоградська обл.

Мачехін Олександр
р. Воронеж

Письмак Марія
7 років
с. Каплино, Білгородська обл.

Попов Михайло
10 років
р. Волгоград

Цуприкова Уляна
9 років
р. Білгород

Чибизова Марія
11 років
р. Моршанск, Тамбовська обл.

Плаксіна Ксенія
9 років
р. Енгельс, Саратовська обл.

Олег Медведєв
8 років
р. Волгоград

Квасова Юлія
8 років
Селище Пироговський, Московська обл

Латышов Павло
7 років
р. Волгоград

Максим Філіппов
7 років
р. Тамбов

Зайцев Артем
р. Волгоград

Мар’їна Анастасія
10 років
р. Барнаул

Палачев Ростислав
10 років
р. Благовєщенськ

Максим Філіппов
7 років
р. Тамбов

Домрачева Ксенія
9 років
р. Ростов-на-Дону

Кононова Ірина
9 років
р. Білгород

Гринько Костянтин
9 років
р Волгоград

Гринько Костянтин
9 років
р Волгоград

Гагашкин Вадим
8 років
р. Балашов, Саратовська обл

Гагашкин Вадим
8 років
р. Балашов, Саратовська обл

Прохоровы Микита і Ілля
р. Курськ

Мартьянов Макарій
8 років
р. Енгельс, Саратовська обл.

Мартьянов Макарій
8 років
р. Енгельс, Саратовська обл.

Мартьянов Макарій
8 років
р. Енгельс, Саратовська обл.

Мартьянов Макарій
8 років
р. Енгельс, Саратовська обл.

Леонова Марія
7 років
д. Новощапово, Московська обл.

Курлянд Ксенія
7 років
р. Москва

Кириченко Вікторія
р. Курськ

Петутин Влад
9 років
п. Пятиморск, Волгоградська обл.

Ивантаев Олександр
с. Атнары, респ. Чувашія

Белоножкин Михайло
8 років
р. Волгоград

Коробкова Ксенія
10 років
п. Лісовий. Камчатський край

Мішуков Дмитро
9 років
р. Мезень, Архангельська обл.

Чибизова Марія
11 років
р. Моршанск, Тамбовська обл.

Блохіна Анастасія Володимирівна
9 років
сел. Ишеевка, Ульяновська обл.

Волкова Дар’я
8 років
п. Тепле, Тульська обл.

Долнакова Мілана
8 років
п. Сумовський, Білгородська обл.

Тулякова Ілона
р. Губкін, Білгородська обл.

Шебанова Марія
8 років
р. Ростов-на-Дону.

Сурмач Вікторія
11 років
р. Новошахтинськ, Ростовська обл.

Фомін Данило
р. Білгород

Фомін Данило
р. Білгород

Фомін Данило
р. Білгород

Фомін Данило
р. Білгород

Фомін Данило
р. Білгород

Максакова Кіра
12 років
р. Старий Оскол, Бєлгородської обл.

Ганна Давидова
д. Серково, Нижегородська обл.

Ганна Давидова
д. Серково, Нижегородська обл.

Галата Олег
р. Москва

Вахрушев Микита
д. Великі Ошворцы, респ. Удмуртія

Купріна Уляна
р. Томськ

Писарєв Дмитро
р. Волгоград

Смірнова Анастасія
р. Кубинка, Московська обл.

Алдушин Іван
9 років
р. Орел

Гунина Катерина
9 років
р. Ярославль

Шутов Іван
9 років
р. Шимановськ, Амурська обл.

Аквилянова Анастасія
11 років
р. Курськ

Бабкіна Христина
9 років
р. Короча, Білгородська обл.

Боженова Олеся
10 років
р. Короча, Білгородська обл.

Карайченцев Денис
р. Короча, Білгородська обл.

Худі Марина
10 років
с. Мис Кам’яний, ЯНАО

Чернухіна Поліна
9 років
р. Короча, Білгородська обл.

Чернухіна Поліна
9 років
р. Короча, Білгородська обл.

Гуназа Катерина
8 років
р. Зима, Іркутська обл.

Марія Петрушкіна
10 років
р. Можайськ, Московська обл.

Болдарєва Альона
8 років
р. Волгоград

Болдарєва Альона
8 років
р. Волгоград

Болдарєва Альона
8 років
р. Волгоград

Валяєв Тимофій
10 років
р. Барнаул

Гуткіна Поліна
9 років
р. Білгород

Астахов Сергій
п. Річиця, Брянська обл.

Корнілов Андрій
р. Москва

Корнілов Андрій
р. Москва

Корнілов Андрій
р. Москва

Власова Христина
10 років
р. Санкт-Петербург

Власова Христина
10 років
р. Санкт-Петербург

Ільчук Поліна
9 років
с. Бакчар, Томської обл.

Капітонов Кирило
с. Антушево, Вологодської обл.

Караєв Максим
9 років
р. Ростов-на-Дону

Бобров Дмитро
д. Серково, Нижегородська обл.

Тимофєєва Анастасія
д. Серково, Нижегородська обл.

Архипов Матвій
10 років
р. Москва

Злата і Данило Мамаевы
9 років
р. Воронеж

Монцева Світлана
11 років
д. Серково, Нижегородська обл.