Міжнародний Конкурс дитячої творчості «МІЙ ХРАМ-2015»

497

Організатори конкурсу:

ТОВ «Видавництво «Филиппок» (журнал «Наш Филиппок» www.filipoc.ru)

ТОВ «А-Бренд» (журнал «АГРОМАКС» www.agro-max.ru)

Генеральний спонсор конкурсу:

ТОВ «А-БРЕНД» (інформаційно-аналітичний журнал АГРОМАКС).

УМОВИ УЧАСТІ В конкурсі

До участі у конкурсі приймаються роботи дітей шкільного віку (від 7 до 14 років).

Одна робота від одного автора.

Терміни подачі робіт: з 01 лютого 2015 року по 15 жовтня 2015 року (остаточний день прийому робіт)

Підсумки конкурсу будуть опубліковані в новорічному номері журналу «Наш Филиппок» (грудень 2015 року), на сайті журналу «Наш Филиппок», на сайті журналу «Агромакс» розсилка призів переможцям протягом двох місяців з моменту опублікування підсумків конкурсу.

До участі приймаються роботи, виконані наступними матеріалами: гуаш, акварель, сангіна, пастель, кольорові крейди, гелієві ручки, олівець, вугілля, масло, рельєфна фактура.

Тема робіт – Храми традиційних релігій Росії (Християнство, Іслам, Буддизм, Іудаїзм). На роботі повинен бути зображений ХРАМ.

Всі представлені роботи повинні бути оформлені за допомогою паспарту і мати супровідний документ (бути підписані).

————————————————-отрез————————————————————-

Заповніть дані, виріжте і приклейте цей бланк на зворотному боці роботи.

  • назва роботи (найменування храму; уточнення місцезнаходження: (Країна, район, місто, селище, село, село…):

__________________________________________________________________________

  • автор роботи (Ф. В. О.):

___________________________________________________________________________

вік автора роботи:

  • дата __________________ місяць ___________ рік народження ____________________
  • клас ________________ школа ___________________
  • повне найменування школи/гуртка/студії:_______________________________________________________

контактний телефон (для дзвінків з Росії)________________________________________

адреса електронної пошти (): ________________________________________________

  • поштова адреса (Країна, індекс, адреса):

___________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________

  • інформація про людей, які допомагали у створенні творчої роботи (Ф. В. О.):

_____________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________

Авторські права і подальше використання конкурсних матеріалів:

Направляючи представлений вище заповнений супровідний документ, Ви даєте згоду на перехід майнових прав до ТОВ «Видавництво Филиппок», на подальшу можливу публікацію цих творів у друкованих виданнях, на сайті журналу «Наш Филиппок» www.filipoc.ru При цьому за авторами зберігаються виняткові авторські права на опубліковані твори, як під час дії даного конкурсу, так і після нього.

—————————————–отрез————————————————————–

Роботи учасників не рецензуються і не повертаються.

Віртуальна постійно діюча експозиція на сайті організатора конкурсу www.filipoc.ru

Всі учасники, які подали роботи, що відповідають тематиці, вимогам і умовам конкурсу, нагороджуються Дипломами про участь.

Конкурс проводиться за чотирма віковими групами:

1. -7 – 8 років 2. – 9 – 10 років 3. -11 – 14 років

Переможців конкурсу визначає голосування на сайті журналу «Наш Филиппок», яке буде відкрито з 01 березня по 15 листопада 2015 року, в галереї малюнків можна буде вибрати потрібну вам роботу учасника і проголосувати за неї. Роботи набрали більшу кількість голосів стають переможцями конкурсу.

Призи кожної вікової групи:

Перше місце: Кубок, планшетний комп’ютер.

Друге місце: Малий кубок, мобільний телефон.

Третє місце: фотоапарат.

Хлопці, що посіли у своїх вікових групах четверті і п’яті місця, нагороджуються річною передплатою на журнал «Наш Филиппок».

Порядок здачі робіт: Роботи можна направити через УФПС Росії, або передати особисто в редакцію журналу за адресою: 308 000 Білгородська область р. Білгород Цивільний проспект, 47 офіс 412.

Графік роботи редакції: понеділок-п’ятниця: з 09:00 до 18:00
субота, неділя: вихідний

Контакти організаторів:

Адреса електронної пошти (): [email protected]

офіційний сайт галереї : www.filipoc.ru

Телефони оргкомітету:

Дарина Сыромятникова – відповідальний виконавець

Результати голосування

Голосування завершено. Дякуємо всіх, що беруть участь.

Для того, аби побачити кількість голосів, необхідно відкрити потрібну роботу.


Баширова Катерина

11 років, р. Старий Оскол, Бєлгородської обл.


Кюкеева Альвіна

11 років, р. Еліста, Калмикія


Воролис Іван

11 років, Республіка Крим, р. Красноперекопськ


Пантюхова Аліса

9 років, р. Сімферополь


Сыропятова Сніжана

10 років, Удмурская республіка,с. Дебесы


Майєр Микита

9 років, п. Новий Рогачик, Волгоградська обл.


Синявин Арсеній

8 років


Миколаєва Уляна

9 років, Балашиха р.


Звонилова Таїсія

8 років, р. Ухта, Республіка Комі


Майорова Дар’я

14 років, Бузулук р.


Маркова Яна

8 років, Красноярськ р.


Фораджова Тамиля

12 років, р. Сімферополь


Смірнов Микита

7 років, Білгородська обл.


Леонов Родіон


Сангатулина Анастасія

14 років, Красноярськ р.


Косоногова Ксенія

12 років, р. Краснодар


Зотченко Адріана

11 років, Іркутська обл.


Савчиц Єва

8 років, Республіка Комі, р. Ухта


Іванова Емима

13 років, р. Саки


Галстян Мері

11 років, р. Семфірополь


Андрєєва Ярослава

6 років, Білгород р.


Лущикова Софія

8 років, Красноярськ р.


Сулейманов Асланбек

9 років, р. Хасавюрт, Республіка Дагестан


Вагнер Наталія

14 років, Ямало-Ненецкий АТ, р. Ноябрьск


Логвінов Андрій

7 років, р. Курськ


Крупенкова Вікторія

р. Саки Республіка Крим


Гриценко Катерина

9 років, р. Саки Республіка Крим


Петрова Ганна

13 років, Вологодська обл, д. Бекетовская


Ятченко Вікторія

9 років, р-ка Крим, р. Красноперекопськ


Абдуллаєв Микаил

9 років, р. Хасавюрт, Республіка Дагестан


Айдамиров Муслис

9 років, р. Хасавьюрт, Республіка Дагестан


Журко Поліна

10 років, р. Рубцовськ, Алтайський край


Сдобин Данила

10 років, р. Бронниці, Московська область


Лаптандер Варвара

14 років, Архангельська обл., р. Нарьян-Мар


Якименко Олександра

13 років, Республіка Крим, р. Сімферополь


Малих Софія

8 років, р. Ухта, Республіка Комі


Кодина Ксенія

7 років, Республіка Комі, р. Ухта


Харламова Альбіна

15 років, Республіка Крим, р. Сімферополь


Бобринева Тетяна

7 років, Білгородська обл.


Бріскін Кирило

7 років, Білгородська обл.


Васильєва Софія

7 років, Білгородська обл.


Винокуров Микита

14 років, с. Леснока


Ідрісов Муслім

9 років, Дагестан


Матяш Аріна

11 років, р. Сімферополь


Рымарчук Катерина

11 років, р. Сімферополь


Єфімова Олена

11 років, р. Москва


Комарова Поліна

11 років, Бузулук р.


Лобанова Анастасія

12 років, р. Сарапул


Сибгатулин Наїль

10 років, р. Лесосибирск


Калюжна Поліна

8 років, Московська обл.


Спірін Ярослав


Шерфетдінов Осман

9 років, р. Саки Республіка Крим


Тверитинова Єва

9 років, р. Саки Республіка Крим


Кобылева Юлія

9 років, р. Саки Республіка Крим


Чорна Руслана

10 років, р. Саки Республіка Крим


Марченко Аліна

9 років, р. Саки Республіка Крим


Лямін Альберт

10 років, Ленінградська обл, сел. Рахья


Дяченко Аліна

12 років, Московська обл., сел. Решетниково


Прийма Дмитро

12 років, р-ка Крим, р. Красноперекопськ


Маслеева Жанна

11 років, р-ка Крим, р. Красноперекопськ


Кунгуров Сергій

10 років, р-ка Крим, р. Красноперекопськ


Величко Анастасія

11 років, р-ка Крим,р. Красноперекопськ


Ятченко Вероніка

9 років, р-ка Крим, р. Красноперекопськ


Муртузалієв Магомед

10 років, р-ка Дагестан


Муртузалиева Фатіма

8 років, р-ка Дагестан


Максимова Мілана

8 років, Красноярськ р.


Мартинова Ірина

8 років, Красноярськ р.


Савченко Василина

10 років, Красноярськ р.


Чистякова Христина

10 років, Красноярськ р.


Банний Гліб

10 років, Брянськ р.


Бубнова Аврора

9 років, р. Щолкіне,Крим


Дзюбенко Іван

9 років, р. Щолкіне, Крим


Філатова Настя

9 років, р. Щолкіне, Крим


Якоб Євген

9 років, с. Метсовое, Крим


Абдурашитова Раміна

8 років, р. Хасавюрт, Республіка Дагестан


Аджиев Булат

7 років, р. Хасавюрт, Республіка Дагестан


Алимурзаева Миларада

8 років, р. Хасавюрт, Республіка Дагестан


Арсамеков Амір

7 років, р. Хасавьюрт, Республіка Дагестан


Атиева Аят

9 років, р. Хасавьюрт, Республіка Дагестан


Атлангереев Залимхан

6 років, р. Хасавюрт, Республіка Дагестан


Атлангереева Саміра

7 років, р. Хасавюрт, Республіка Дагестан


Бабаєва Каміла

10 років, р. Хасавьюрт, Республіка Дагестан


Басханов Іслам

8 років, р. Хасавьюрт, Республіка Дагестан


Бациева Фаріда

9 років, р. Хасавьюрт, Республіка Дагестан


Бечиева Саміра

8 років, р. Хасавьюрт, Республіка Дагестан


Вагабов Алі

10 років, р. Хасавьюрт, Республіка Дагестан


Вагабов Хамзат

7 років, р. Хасавьюрт, Республіка Дагестан


Валієва Валіда

10 років, р. Хасавюрт, Республіка Дагестан


Гаджієв Алім

11 років, р. Хасавьюрт, Республіка Дагестан


Гаджиєва Мадіна

9 років, р. Хасавюрт, Республіка Дагестан


Гакаєва Індіра

7 років, р. Хасавюрт, Республіка Дагестан


Галієв Імам

8 років, р. Хасавьюрт, Республіка Дагестан


Джайруллаева Віолетта

7 років, р. Хасавьюрт, Республіка Дагестан


Джамалова Маліка

10 років, р. Хасавюрт, Республіка Дагестан


Джамзарова Джаннет

9 років, р. Хасавюрт, Республіка Дагестан


Джамзарова Діана

9 років, р. Хасавюрт, Республіка Дагестан


Кадирова Муъминат

10 років, р. Хасавюрт, Республіка Дагестан


Магомедов Амір

8 років, р. Хасавюрт, Республіка Дагестан


Магомедова Карімат

8 років, р. Хасавюрт, Республіка Дагестан


Матієва Седа

8 років, р. Хасавюрт, Республіка Дагестан


Махадова Мар’ям

11 років, р. Хасавюрт, Республіка Дагестан


Муниев Денислам

10 років, р. Хасавюрт, Республіка Дагестан


Мусаєва Абидат

11 років, р. Хпсавюрт, Республіка Дагестан


Мусалимова Саміра

11 років, р. Хасавюрт, Республіка Дагестан


Муталиев Рамзан

9 років, р. Хасавюрт, Республіка Дагестан


Набієв Хадис

8 років, р. Хасавюрт, Республіка Дагестан


Османов Імам

8 років, р. Хасавюрт, Республіка Дагестан


Пирмагомедова Саміра

9 років, р. Хасавюрт, Республіка Дагестан


Рашидов Джамал

7 років, р. Хасавюрт, Республіка Дагестан


Сайдубаталова Фатіма

8 років, р. Хасавюрт, Республіка Дагестан


Саіпова Мадіна

8 років, р. Хасавюрт, Республіка Дагестан


Сайтієв Ахмат

8 років, р. Хасавьюрт, Республіка Дагестан


Салтанмурадов Імам

10 років, р. Хасавюрт, Республіка Дагестан


Саритова Рояна

7 років, р. Хасавюрт, Республіка Дагестан


Столярова Олеся

8 років, р. Хасавюрт, Республіка Дагестан


Тавлиев Адлай

7 років, р. Хасавьюрт, Республіка Дагестан


Тавлиев Усман

9 років, р. Хасавюрт, Республіка Дагестан


Умарова Hadizat

10 років, р. Хасавюрт, Республіка Дагестан


Господарів Динислам

9 років, р. Хасавюрт, Республіка Дагестан


Хамавова Рзида

7 років, р. Хасавюрт, Республіка Дагестан


Хашиева Фатіма

9 років, р. Хасавюрт, Республіка Дагестан


Хашимов Ісмаїл

10 років, р. Хасавюрт, Республіка Дагестан


Хищенко Дар’я

10 років, р. Хасавюрт, Республіка Дагестан


Чахиева Завра

7 років, р. Хасавюрт, Республіка Дагестан


Юсупов Тамерлан

8 років, р. Хасавюрт, Республіка Дагестан


Юсупов Халід

11 років, р. Хасавьюрт, Республіка Дагестан


Юсупова Дана

6 років, р. Хасавюрт, Республіка Дагестан


Подскочина Ксенія

10 років, Крим, р. Щолкіне


Берлуцкая Ксенія

9 років, Крим, р. Щолкіне


Гільов Данило

10 років, р. Рубцовськ, Алтайський край


Свиридова Ксенія

10 років, р. Рубцовськ, Алтайський край


Стурова Емілія

10 років, р. Рубцовськ, Алтайський край


Булгакова Анастасія

9 років, Курська область, с. Пригородняя


Костянтин Ломакін

5 років, Тамбовська область, с. Донське


Аслаханов Шахбулат

14 років, Республіка Дагестан, р. Кизелюрт


Вылко Валерія

13 років, Архангельська обл., р. Нарьян-Мар


Фірсова Ліза

10 років, Воронеж р.


Дмитрієва Юлія

8 років, Республіка Комі, р. Ухта


Люманова Евеліна

14 років, Республіка Крим, р. Сімферополь


Кисла Анастасія

12 років, Республіка Крим, р. Сімферополь


Черногалова Софія

12 років, р. Волгоград


Муратова Селіме

12 років, Республіка Крим, р. Євпаторія


Полуніна Ганна

12 років, Омська обл., р. Тара


Пояснюк Анастасія

12 років, Омська обл., р. Тара


Янушенко Елизовета

11 років, Омська обл., р. Тара


Балушкина Маргарита

8 років, р. Электроугли, МО


Воєводіна Поліна

с. Матвіївка, Оренбурзька обл.


Айдамиров Муслім

9 років, Дагестан


Бєліков Данило

7 років, Білгородська обл.


Валиджанова Вікторія

12 років, Дагестан


Воронцов Максим

8 років, Іркутська обл.


Гаммаева Цибац

10 років, Дагестан


Гасанова Анаханум

10 років, Дагестан


Гусейнов Амір

9 років, Дагестан


Дердерян Давид

7 років, Білгородська обл.


Діденко Юрій

7 років, Білгородська обл.


Драполюк Арсеній

7 років, Воронеж р.


Драполюк Дмитро

12 років, Воронеж р.


Заїкіна Яна

12 років, Дагестан


Замяткина Єлизавета

14 років, Архангельськ р.


Звонилова Таїсія

8 років, р. Ухта, Республіка Комі


Кадирова Муъминат

10 років, р. Хасавюрт, Республіка Дагестан


Капаева Ніна

11 років, Дагестан


Касумова Муслімат

9 років, Дагестан


Кисельова Діана

9 років, Тамбовська обл., с. Перикса


Кузьміна Настя

12 років, Білгород р.


Курбанов Іса

12 років, Дагестан


Курбанов Магомед

9 років, Дагестан


Ладонько Кирило

7 років, Белгородска обл.


Магомедова Рукият

12 років, Дагестан


Макарова Дар’я

7 років, Білгородська обл.


Мамедова Саміра

9 років, Дагестан


Махова Христина

7 років, Білгородська обл.


Платова Зайнаб

11 років, Дагестан


Пойманов Дмитро

7 років, Білгородська обл.


Полетавкина Уляна

10 років, Республіка Башкортостан


Різванова Шуана

12 років, Дагестан


Саїдов Магомед

9 років, Дагестан


Саяпина Каріна

13 років, р. Благовєщенськ


Софія Терещенко

9 років, Білгород р.


Токмаков Сергій

7 років, Білгородська обл.


Шабанова Амінат

9 років, Дагестан


Шептун Анастасія

7 років, Білгородська обл.


Шинякова Наталія

7 років, Білгородська обл.


Абдулабекова Мадіна

9 років, Дагестан


Веткин Владислав

8 років, Свердловська обл.


Власова Анастасія

7 років, р. Алапаєвськ


Голіцина Марія

13 років, р. Алапаєвськ


Головченко Олена

11 років, п. Матвєєв-Курган


Гордійчук Дар’я

9 років, Свердловська обл.


Губанов В’ячеслав

13 років, Омська обл.


Гудима Дмитро

13 років, Омська обл.


Ірина Забродіна

14 років, Нижегородська обл.


Заріпов Дамір

15 років, Омська обл.


Зигар Анастасія

7 років, Свердловська обл.


Ісаєва Яна

13 років, р. Алапаєвськ


Искандарова Яна

10 років, Бузулук р.


Кондратьєва Анастасія

9 років, р. Алапаєвськ


Костін Юрій

15 років, Омська обл.


Лагунова Ганна

9 років, Свердловська обл.


Лісіцина Олена

8 років, р. Алапаєвськ


Матвієнко Ольга

14 років, Омська обл.


Митрошин Антон

10 років, р. Алапаєвськ


Одинцова Анжеліка

9 років, р. Алапаєвськ


Окулова Христина

9 років, Свердловська обл.


Перевалова Христина

12 років, р. Алапаєвськ


Подкоритова Вікторія

10 років, р. Алапаєвськ


Раскатова Дар’я

14 років, р. Алапаєвськ


Брусок Аріна

15 років, ст. Мочище, Новосибірська обл.


Родіонов Радіон

7 років, р. Алапаєвськ


Рощектаева Уляна

8 років, Свердловська обл.


Рудь Яна

14 років, Свердловська обл.


Саитгареев Роман

11 років, р. Алапаєвськ


Самков Михайло

12 років, Свердловська обл.


Сенчурова Олександра

11 років, р. Алапаєвськ


Смагіна Олександра

9 років, р. Алапаєвськ


Соколов Антон

8 років, р. Алапаєвськ


Столбенко Дар’я

10 років, п. Матвєєв-Курган


Сичова Марія

8 років, р. Алапаєвськ


Тергалинская Олександра

9 років, р. Алапаєвськ


Туракулова Ірина

13 років, Сврдловская обл.


Хамидуллина Аліна

12 років, Бузулук р.


Чен Олеся

10 років, п. Матвєєв-Курган


Чечуліна Дар’я

7 років, р. Алапаєвськ


Шевченко Тетяна

12 років, Омська обл.


Шубін Андрій

17 років, р. Омськ


Шуйська Анастасія

10 років, р. Алапаєвськ


Ячменева Руслана

9 років, р. Алапаєвськ


Акулич Дар’я

10 років, р. Нефтекаменск


Альошина Дар’я

10 років, р. Лесосебирск


Бакеева Гюзель

11 років, р. Нефтекамськ


Бєляєв Кирило

12 років, р. Нефтекамськ


Бочкарьова Поліна

11 років, р. Нефтекамськ


Булавинцев Ганна


Вагін Данило

16 років, р. Югорск


Векшина Євгенія

15 років, р. Югорск


Віхрова Дар’я

13 років, р. Хасавьюрт


Вологодська Олександра

12 років, р. Хасавьюрт


Газізова Юліанна

11 років, р. Нефтекамськ


Гільмутдінова Аделіна

12 років, р. Нефтекамськ


Горохова Ірина

14 років, р. Югорск


Золотухіна Аріна

11 років, р. Нефтекамськ


Ісупова Лейсан

14 років, р. Нефтекамс


Карипова Амалія

14 років, р. Нефтекамськ


Карипова Линиза

10 років, р. Нефтекамськ


Катеринюк Ліда


Анастасія Кірєєва

15 років, р. Югорск


Крилова Влада

14 років, р. Нефтекамськ


Макарова Марина

16 років, р. Югорск


Мерясев Кирило


Мінгальова Юлія

11 років, р. Нефтекамс


Миронова Лоліта


Мостова Олена


Ольга Мохова

12 років, р. Нефтекамськ


Мурзін А


Мухаметова Ганна

13 років, р. Нефтекамськ


Обмолина Єлизавета

11 років, р. Лесосибирск


Радченко Вікторія

15 років, р. Югорск


Султанова Ліана

10 років, р. Нефтекамськ


Тимаева Ксенія

12 років, р. Нефтекамськ


Тимирова Вероніка

12 років, р. Нефтекамськ


Третьякова Дар’я

11 років, р. Нефтекамс


Трефілова Олександра

9 років, р. Сарапул


Федутенко Ілона

13 років, р. Югорск


Хакимьянов Кирило

12 років, р. Нефтекамськ


Харченко Антон


Ріната Хасанова

15 років, р. Нефтекамськ


Хахолева Діана

10 років, р. Лесосибирск


Черненко Дмитро


Черненко Тетяна

13 років, р. Феодосія


Черних Марія

11 років, р. Нефтекамськ


Шакірова Дар’я

15 років, р. Югорск


Шамсутдинова Каміла

9 років, р. Нефтекамськ


Шафикова Алсу

12 років, р. Нефтекамськ


Шевочкина Олександра

11 років, р. Нефтекамськ


Шуміхіна Апполинария

15 років, р. Югорск


Ялалова Олександра

12 років, р. Нефтекамськ


Коростельов Михайло

8 років, Московська обл.