Кращий малюнок

456

У номінації “Кращий малюнок” представлені всі малюнки учасників.

Підсумки голосування будуть підведені 15 серпня. Переможець отримає головний приз – планшетний комп’ютер iPad.

Переможець інтернет – голосування в номінації «Кращий малюнок» – Кубок, Samsung Galaxy.

Детальніше про умови конкурсу та правила участі можете прочитати на сторінці вікторини Велика Перемога – 2014.

Результати голосування

Голосування завершено. Дякуємо всіх, що беруть участь.

Для того, аби побачити кількість голосів, необхідно відкрити потрібну роботу.

Баширова Катерина
10 років
р. Старий Оскол, Бєлгородської обл.

Іванов Андрій
9 років
р. Червоний Кут, Саратовська обл.

Шпиронок Валерія
9 років
п. Чорнянка, Білгородська обл.

Кондрашова Ліза
11 років
р. Саратов

Іванова Аліна
9 років
с. Седельниково, Омська обл.

Бондаренко Дмитро
10 років
с. Поляни, Рязанська обл.

Козлов Костянтин
10 років
р. Ростов-на-Дону

Максакова Кіра
12 років
р. Старий Оскол, Бєлгородської обл.

Кузьмінська Людмила
8 років
д. Запіллі, Архангельська обл.

Сухов Олександр
10 років
р. Красноярськ

Олександра Богомазова
9 років
р. Білгород

Пашкова Олена
8 років
п. Червона Яруга, Білгородська обл.

Стригалев Микита
10 років
р. Ростов-на-Дону

Гасич Дмитро
11 років
р. Стародуб, Брянськ обл.

Борисова Анастасія
7 років
р. Орєхово-Зуєво, Московська обл.

Задворна Ольга
7 років
р. Білгород

Байлис Анастасія
9 років
р. Волгоград

Дорофєєв Артем
9 років
р. Волгоград

Жукова Ксенія
8 років
р. Волгоград

Теремкова Катерина
8 років
р. Тула

Сухоруков Андрій
8 років
р. Курчатов, Курська обл.

Толстенев Владислав
9 років
р. Орел

Шуркина Вікторія
7 років
р. п. Ишеевка, Ульяновська обл.

Палачев Ростислав
10 років
р. Благовєщенськ

Віолетта Волкова
6 років
р. Бердск, Новосибірська обл.

Гагашкин Вадим
8 років
р. Балашов, Саратовська обл

Черняєв Микита
9 років
р. Хабаровськ

Луньов Микита
р. Білгород

Бондарева Олена
9 років
р. Білгород

Воронцова Анастасія
9 років
р. Воронеж

Рубанова Каріна
10 років
р. Россош, Воронезька обл.

Автаєв Михайло
7 років
р. Бузлук, Оренбурзька обл.

Алексєєв Максим
р. Білгород

Саша Мачехін
6 років
р. Воронеж

Домрачева Ксенія
9 років
р. Ростов-на-Дону

Семен Кузовлєв
10 років
р. Бійськ, Алтайський край

Біловодська Майя
8 років
р. Білгород

Біловодська Майя
8 років
р. Білгород

Авдєєв Михайло
7 років
п. Тепле, Тульська обл.

Віолетта Волкова
6 років
р. Бердск, Новосибірська обл.

Жадан Тетяна
8 років
р. Орел

Зуєва Каріна
р. Білгород

Іванова Ксенія
12 років
р. Барнаул, Алтайський край

Тимофєєва Тетяна
11 років
р. Novocheboksarsk

Гарбузов Кирило
8 років
р. Новочеркаськ, Ростовська обл.

Іванова Єлизавета
8 років
р. Волгоград

Ярош Мирослава
9 років
р. Білгород

Ковальова Анастасія
9 років
р. Тула

Воробйова Лілія
10 років
с. Бєловське, Білгородська обл.

Коровіна Ганна
15 років
р. Новий Оскол, Бєлгородської обл.

Сибиркина Катерина
9 років
п. Прохорівка, Білгородська обл.

Дядькова Марія
9 років
р. Новосибірськ

Глєбов Сергій
10 років
п. Горщика, Курська обл

Загоруйко Анастасія
11 років
р. Химки, Московська обл.

Цуприкова Уляна
9 років
р. Білгород

Домрачева Ксенія
9 років
р. Ростов-на-Дону

Ідрісов Микита
8 років
р. Волгоград

Клушин Олександр
9 років
р. Мюнхен, Німеччина

Майєр Микита
8 років
п. Новий Рогачик, Волгоградська обл.

Мілов Павло
6 років
р. Москва

Письмак Марія
7 років
с. Каплино, Білгородська обл.

Плаксіна Ксенія
9 років
р. Енгельс, Саратовська обл.

Попов Михайло
10 років
р. Волгоград

Умарова Владислава
10 років
р. Білгород

Борисова Тетяна
10 років
р. Новочеркаськ, Ростовська обл.

Олег Медведєв
8 років
р. Волгоград

Булгаченко Дар’я
9 років
с. Михайлівка, Амурська обл.

Латышов Павло
7 років
р. Волгоград

Зайцев Артем
р. Волгоград

Іванова Христина
7 років
р. Волгоград

Іванова Христина
7 років
р. Волгоград

Іванова Христина
7 років
р. Волгоград

Іванова Христина
7 років
р. Волгоград

Колотова Анастасія
10 років
р. Благовєщенськ

Кононова Ірина
9 років
р. Білгород

Гринько Костянтин
9 років
р Волгоград

Гринько Костянтин
9 років
р Волгоград

Гринько Костянтин
9 років
р Волгоград

Гринько Костянтин
9 років
р Волгоград

Астахова Тетяна
10 років
р. Новочеркаськ, Ростовська обл.

Віолетта Волкова
6 років
р. Бердск, Новосибірська обл.

Віолетта Волкова
6 років
р. Бердск, Новосибірська обл.

Іхсанова Сабіна
респ. Татарстан, Зеленодольськ р.

Кириченко Вікторія
р. Курськ

Колотилин Антон
10 років
сел. Хомутівка, Курська обл.

Комолих Олександр
7 років
р. Бруду, Липецька обл.

Леонова Марія
7 років
д. Новощапово, Московська обл.

Мартьянов Макарій
8 років
р. Енгельс, Саратовська обл.

Прохоровы Микита і Ілля
р. Курськ

Сащенко Владислав
11 років
р. Новошахтинськ, Ростовська обл.

Петутин Влад
9 років
п. Пятиморск, Волгоградська обл.

Алейник Вадим
9 років
р. Благовєщенськ

Коваленко Олександра
10 років
р. Валуйки, Білгородська обл

Коврикова Анастасія
11 років
р. Задонських, Липецька обл.

Чибизова Марія
11 років
р. Моршанск, Тамбовська обл.

Блохіна Анастасія Володимирівна
9 років
сел. Ишеевка, Ульяновська обл.

Тулякова Ілона
р. Губкін, Білгородська обл.

Чернухіна Ганна
9 років
р. Ліски, Воронезької обл.

Шебанова Марія
8 років
р. Ростов-на-Дону.

Ганна Давидова
д. Серково, Нижегородська обл.

Вовняних Валерія
11 років
р. Курськ

Смірнова Анастасія
р. Кубинка, Московська обл.

Жилінська Дар’я
10 років
п. Новопавлівка, Забайкальський край

Клементьєва Анастасія
д. Верхній Иргиш, Пермський край

Комаревцев Данило
10 років
п. Новопавлівка, Забайкальський край

Сердюк Юрій
9 років
п. Кандалакша, Мурманська обл

Алдушин Іван
9 років
р. Орел

Васильєв Андрій
8 років
р. Благовєщенськ

Железняков Микита
8 років
р. Курськ

Кисельов Кирило
10 років
р. Саратов

Лосєв Ярослав
10 років
п. Травневий, Білгородська обл.

Семикіна Олена
7 років
р. Саратов

Фесенко Максим
10 років
р. Волгоград

Шутов Іван
9 років
р. Шимановськ, Амурська обл.

Лосєв Ярослав
10 років
п. Травневий, Білгородська обл.

Аквилянова Анастасія
11 років
р. Курськ

Бабкіна Христина
9 років
р. Короча, Білгородська обл.

Карайченцев Денис
р. Короча, Білгородська обл.

Худі Марина
10 років
с. Мис Кам’яний, ЯНАО

Худі Марина
10 років
с. Мис Кам’яний, ЯНАО

Чернухіна Поліна
9 років
р. Короча, Білгородська обл.

Гуназа Катерина
8 років
р. Зима, Іркутська обл.

Волкова Дар’я
8 років
п. Тепле, Тульська обл.

Марія Петрушкіна
10 років
р. Можайськ, Московська обл.

Олександр Добронравов
11 років
р. Чита

Алексєєв Роман
2 роки
р. Чита

Болдарєва Альона
8 років
р. Волгоград

Валяєв Тимофій
10 років
р. Барнаул

Гуткіна Поліна
9 років
р. Білгород

Спіцина Аліна
9 років
р. Воронеж

Корнілов Андрій
р. Москва

Шаповалова Олена
12 років
р. Щекино, Тульська обл.

Шмідт Кирило
р. Енгельс

Шмідт Кирило
р. Енгельс

Андріянова Анастасія
р. Шахти, Ростовська обл.

Андріянова Анастасія
р. Шахти, Ростовська обл.

Архипов Матвій
10 років
р. Москва

Євглевський Микита
9 років
р. Курськ

Злата і Данило Мамаевы
9 років
р. Воронеж

Монцева Світлана
11 років
д. Серково, Нижегородська обл.